• skola

Timovi

Spisak timova za školsku 2017-2018. godinu

 

Tim za organizovanje školskog takmičenja

1. Zorica Milickovic- koordinator tima

2.Predsjednici Aktiva

3. Admir Durović - član

4. Velibor Šaban - član

Tim za PRNŠ

1.Aleksandra Lalević- koordinator tima

2.Zorica Miličković- pomoćni koordinator tima

3.Velibor Šaban –član

4.Dejan Labović-član

5.Snežana Tomanović-član

6.Snežana Radičević- član

7.Milan  Anđelić – član

Tim za postignuća

1.Zoran Klikovac

2.Slađana Živaljević

3.Suzana Kovačević

4.Aleksandra Lalević

5. Predsjednik Savjeta roditelja

6.Predsjednik Učeničkog parlamenta

7. Ana Basovic

8.Svetlana Jovetic Koprivica

9. Dragana Prorok

10.Dejan Labovic

11.Tatjana Sekularac

Tim za karijernu orjentaciju učenika

1. Edina Mandić - koordinator tima

2. Tanja Đuretić-član

3. Mirjana Vukčević-član

4. Natasa Mitric- član

5. Biljana Đurišić – član

Tim za inkluzivno obrazovanje

1.Suzana Kovačević-koordinator tima

2. Jelena Marković

3. Vesna Tomić

4. Milan Anđelić

5. Zorica Vukčević

6. Dragana Đurišić

Tim za preduzetništvo

1.Dušan Drakić – koordiunator tima

2.Radovan Peković

3. Mirsada Frljuckic

4. Vesna Tomić

5. Nataša Bešović

6.Oleg Ulićević- pomocnik koordinatora

7.Anita Jovanovic

8. Natasa Besovic

Tim za sajt

1.Velibor Šaban

2.Zorica Miličković

Tim za međunarodnu saradnju

1. Dejan Labovic- koordinator

2.Profesori stranih jezika

3.Nastavnici praktične nastave

4.Uprava

 

Tim za saradnju sa socijalnim partnerima

1. Bahta Kocan - koordinator

2.Nastavnici praktične nastave

3. Uprava

Tim za modularnu nastavu

  1. Dusan Drakic - koordinator
  1. Svi nastavnici koji izvode modularnu nastavu
  2. Ljiljana Šoškić

Tim za prijekte

1. Dejan Labović

2. Nataša MItrić

3. Dragana Đurišić

 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 5

Pretraga

Ko je na mreži

Ko je na mreži: 265 gostiju i nema prijavljenih članova

JU Škola za srednje i više stručno obrazovanje ,,SERGIJE STANIĆ“

Please publish modules in offcanvas position.