• slika 2
 • slika3
 • slika 4
 • skola
 • slika 1
 • slika 5
 • slika 6

HAMLET "OŽIVIO" U PODGORICI!

fdgdNa fakultetu Mediteran- odsjek za strane jezike, maturanti naše škole učestvovali su, zajedno sa svojim vršnjacima iz grada, u radionici na engleskom jeziku,  posvećenoj životu I djelu Viljema Šekspira. Aktivnosti su bile raznovrsne, a na kraju su studenti odglumili jednu scenu iz "Hamleta".

Na fakultetu Mediteran- odsjek za strane jezike, maturanti naše škole učestvovali su, zajedno sa svojim vršnjacima iz grada, u radionici na engleskom jeziku,  posvećenoj životu I djelu Viljema Šekspira. Aktivnosti su bile raznovrsne, a na kraju su studenti odglumili jednu scenu iz "Hamleta".Posjetu upriličila prof francuskog jezika, Edina Mandić-Abdić.

 

 

 

dsfsdfsdfaaa

viber image 2019 04 24 08.56.21

dsfsdfsdf

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 5

Đačka radionic

Pretraga

Ko je na mreži

Ko je na mreži: 71 gostiju i nema prijavljenih članova

JU Škola za srednje i više stručno obrazovanje ,,SERGIJE STANIĆ“