• slika 2
 • slika3
 • slika 4
 • skola
 • slika 1
 • slika 5
 • slika 6

Promocija đačke užine za osnovce škola “Maksim Gorki” i ,,Oktoih,,

dfdgd22Učenici/ce O.Š. “Maksim Gorki” i ,,Oktoih,, iz Podgorice bili/le su, ugošćeni/e u našoj školi. Svrha naše saradnje bazirala se na ponudi raznovrsnog asortimana naših proizvoda. Cilj promocije đačke užine je postignut, što se posebno primijetilo njihovom zaintrigiranošću ponudom.

 
Ovo gostovanje izazvalo je osmijehe, kako djece, tako i zaposlenih, tako da je ovo gostovanje predstavljalo jedno od posebnih, što svjedoči o kvalitetnom pristupu promociji, alii zadovoljenim potrebama ciljne grupe – razigranih, radoznalih osnovaca. Saradnja je protekla u najboljem mogućem redu, a vrata naše škole otvorena su njihovoj školi za svaki vid komunikacije. Želimo da se zahvalimo djeci na posjeti i poželimo dobrodošlicu opet.

46837519 591230517994594 1379087790855159808 n

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 5

Đačka radionic

Pretraga

Ko je na mreži

Ko je na mreži: 61 gostiju i nema prijavljenih članova

JU Škola za srednje i više stručno obrazovanje ,,SERGIJE STANIĆ“

Please publish modules in offcanvas position.