• slika 2
 • slika3
 • slika 4
 • skola
 • slika 1
 • slika 5
 • slika 6

MATURSKA EKSKURZIJA ŠKOLSKE 2017-2018. GOD.

Maturska ekskurzija naše škole realizovana je od 05.09-13.09  2017.god. na relaciji  Podgorica –Budimpešta- Prag- Beč-Podgorica, u organizaciji Turistiĉke agencije ''Atlas-tours'' – Podgorica.  Maturska ekskurzija naše škole realizovana je od 05.09-13.09  2017.god. na relaciji  Podgorica –Budimpešta- Prag- Beč-Podgorica, u organizaciji Turistiĉke agencije ''Atlas-tours'' – Podgorica. Na ekskurziju je išlo 93 uĉenika ĉetvrtog razreda, kao i odeljenjske starešine: Tatjana Šekularac,Svetlana Jovetić,Katarina Todorovič i Bahta Kočan. Vođa puta bio je direktor škole Zoran Klikovac. 

yvyycdtggggMaturante i njihove odeljenjske starešine  pratila su dva turistička vodiča, a angažovani ljekar dr Redžep Zejnelagić, brinuo je o zdravstvenom stanju svakog uĉenika. Vozaĉi su profesionalno i odgovorno obavili svoj posao. Svi planirani sadržaji i obilasci su realizovani, po utvrđenom programu.  Maturanti su imali priliku da mnogo nauče o posjećenim zemljama i gradovima,  proveli divne i nezaboravne trenututke. Maturska ekskurzija je jedna od prilika da se učenici u neposrednom kontaktu  upoznaju sa drugim zemljama, njihovim prirodnim i kulturnim znamenitostima, običajima kao i načinom života.Takođe je cilj, koji je u potpunosti postignut,  da sintezom stečenih znanja maturanti savladaju dio nastavnog programa koji proizilazi iz opšteobrazovnih, stručno-teoretskih predmeta i sveukupne djelatnosti škole koja je orjentisana na turizam, ugostiteljstvo, trgovinu i gastronomiju. Naša maturska ekskurzija je ostvarila u potpunosti svoj vaspitno-pedagoški cilj.
Podgorica, septembar 2017god.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 5

Đačka radionic

Pretraga

Ko je na mreži

Ko je na mreži: 144 gostiju i nema prijavljenih članova

JU Škola za srednje i više stručno obrazovanje ,,SERGIJE STANIĆ“

Please publish modules in offcanvas position.